O nas

Nasza firma: Verum Lex Sp. z o.o. to doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych detektywów, techników, analityków i prawników wywodzących się z polskich służb specjalnych służących w pionach operacyjnych, który działa w oparciu USTAWĘ z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. Doświadczenie zdobyliśmy praktyką latami trudu służby w wielu operacjach na terenie kraju i poza jego granicami.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, pomimo bardzo dużego doświadczenia operacyjnego nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie i wciąż doskonalimy swoje umiejętności. Pracujemy w zespołach kilku osobowych mieszanych do prac używany najnowszego sprzętu i technologii w zakresie pozysku informacji.

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę na stronie internetowej. W sytuacjach nagłych niecierpiących zwłoki nasz numer detektywów jest czynny przez 24h/dobę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERTA

Nie musisz zagłębiać się w każdy proces,
wszystko zrobimy sami

Klikając «Wysłać», zgadzasz się z polityką prywatności

REALIZACJE

Zapewniamy swoim Klientom pełną dyskrecję i realizacje zadań najwyższej jakości. Naszą firmę cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm między innymi dlatego, że pracownicy to ludzie wywodzący się z polskich służb specjalnych. Realizujemy zamówienia specjalistyczne nie typowe dla największych firm i osób prywatnych na rynku krajowym i zagranicznym. Współpracujemy ze Specjalistycznymi Laboratoriami Kryminalistycznymi oraz licencjonowanymi detektywami w Polsce i Europie.

Z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją zadań, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Każde zadanie kończone jest sprawozdaniem/raportem z dokumentacją FOTO VIDEO do wglądu przez zleceniodawcę, które może też być dowodem w sądzie.

W związku z dyskrecja w naszych działaniach oraz ochrona danych klientów nie chwalimy się zrealizowanymi zadaniami. Wystarczy nam satysfakcja klienta i ewentualne polecenie ustne.

OPINIE

CENNIK

Verum Lex Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, z każdym z nich negocjuje indywidualnie warunki umowy. Nasze wynagrodzenie również jest ustalane indywidualnie w zależności od zakresu czynności i przyjętej formy współpracy,

Nasze kontakty

Wrocław

Al.Kasztanowa 3A-5, 53-125

Wrocław

ul.Świdnicka 50-066

Legnica

ul. Orzeszkowej 38/1 59-220 Legnica

Gdańsk

Myśliwskie Wzgórze 14/B/21 80-283
tel: + 48 (600) 254-201