O nas

Nasze doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych detektywów i prawników wywodzi się z polskich służb specjalnych działających w pionach operacyjnych.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, pomimo bardzo dużego doświadczenia operacyjnego nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie i wciąż doskonalimy swoje umiejętności. Pracujemy w zespołach kilku osobowych mieszanych do prac używany najnowszego sprzętu i technologii w zakresie pozysku informacji.

Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy też filie niejawne w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku oraz w wielu  miastach na terenie całej Polski.

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę na stronie internetowej. W sytuacjach nagłych niecierpiących zwłoki nasz numer detektywów jest czynny przez 24h/dobę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Realizacje!

Zapewniamy swoim Klientom pełną dyskrecję i realizacje zadań najwyższej jakości.

Naszą firmę cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm  między innymi dlatego, że pracownicy to ludzie wywodzący się z polskich służb specjalnych. Realizujemy zamówienia specjalistyczne nie typowe dla największych firm  i osób prywatnych na  rynku krajowym i zagranicznym. Współpracujemy ze Specjalistycznymi Laboratoriami Kryminalistycznymi oraz licencjonowanymi detektywami w Polsce i Europie.


Z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją zadań, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Każde zadanie kończone jest sprawozdaniem/raportem z dokumentacją FOTO VIDEO do wglądu przez zleceniodawcę, które może też być dowodem w sądzie.

W związku z dyskrecja w naszych działaniach oraz ochrona danych klientów nie chwalimy się zrealizowanymi zadaniami.

Wystarczy nam satysfakcja klienta i ewentualne polecenie ustne.