Opinie:

- opinie w Panoramie Firm

---------------------------------------------------------------------------------

Anna
2017-07-21
Nakryli mojego przyszłego i na szczęście niedoszłego meża jeszcze przed ślubem. Naprawiacze życia, bardzo wam dziękuję i Gorąco Polecam wszyskim, którzy chcą dojść do prawdy.
Kinga
2017-06-24
Dziękowalam Panu osobiscie. Dziękuj jeszcze raz w opini za pomoc.
Gosia
2017-05-23
Dziękuje serdecznie za pomoc. Polecam Verum Lex wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej usługi, pracują tam fajni ludzie, którzy rozumieją potrzeby i problemy innych. Polecam. Pozdrawiam.
Kaśka
2017-02-25
Dziękuje za profesjonalne rozwiązanie mojej trudnej sprawy. Dzięki Wam podjęłam decyzję, której bałam się podjąć od bardzo dawna. Panie Łukaszu, dla Pana szczególne podziękowania za wsparcie podczas całej sprawy. Pana osoba, życzliwość i fachowe oceny sytuacji pozwoliły na przejście przez trudny okres. Raz jeszcze dziękuje i Polecam Verum Lex z czystym sumieniem.
Bardzo szybko, konkretnie, fachowo, profesjonalnie. Stały kontakt telefoniczny, jest się na bieżąco informowanym. Serdeczne podziękowania dla pana Andrzeja i Łukasza. Pozdrawiam Iwona L. z Niemiec.
Iwona 2016.10.05
Miałam przyjemność skorzystać z usług Verum Lex. Skuteczni, szybcy w działaniu i bardzo zaangażowani.... Byłam zaskoczona, że w tak specyficznym rodzaju świadczonych usług można być człowiekiem i widzieć w innych człowieka. Bardzo dziękuję panom Andrzejowi i Łukaszowi za pomoc, opiekę i szybkie rozwiązanie "mojej" sprawy. Polecam, Polecam, polecam. Magdalena M z Mazur.
Magdalena M z Mazur 2016-09-26
Dziękuję firmie VERUM LEX mogę szczerze Polecić super profesjonalnie wykonane zlecenie. Mąż mnie zdradzał od 2 lat a VERUM LEX dopiero mi otworzyło oczy. SUPER DOWODY I RAPORT adwokat powiedział, że na bank mam wygraną sprawę z orzeczeniem o winie ex męża. Godni Polecenia.
Aneta Belgia 2016-09-24
Uczciwi i profesjonalni. Rozumieją klienta i naprawdę staraję się mu pomoc. Udzielają rownież porad prawnych. Godni Polecenia.
Lubinianka 2016-09-09
Uczciwi i profesjonalni. Rozumieją klienta i naprawdę staraja się mu pomoc. Udzielają rownież porad prawnych. Godni Polecenia.
Lubinianka 2016-09-09
Najlepsza firma. Uczciwość, punktualność, wsparcie psychologiczne, porady prawne. Człowiek, oszukany, zdradzony, poniżony i okłamywany potrzebuje wsparcia i pomocy. Firma Verum Lex pomaga dotrzeć do prawdy, rozwiązuje profesjonalnie nawet bardzo trudne i skomplikowane sprawy. Pracują tam sami profesjonaliści, ale przede wszystkim wspaniali ludzie. Dowody jakie zdobywają pomagają w sposób nieoceniony przy rozwodach z orzekaniem o winie. Jednak co najważniejsze dzięki współpracy z ludźmi z firmy człowiek odzyskuje zaufanie do ludzi i staje się to też początkiem odzyskiwania własnej godności. Akcje przeprowadzane są profesjonalnie. Firma posiada nowoczesny sprzęt operacyjny. Byłam na akcji, korzystałam ze sprzętu, raport dostarczyłam do sądu, rozwiodłam się na pierwszej sprawie. Polecam.!!!
Aga 2016-09-08
Super! Dziekuję, całemu zespołowi sprawa bardzo poważna musieli poprawiać po dwóch detektywach. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, a ponadto na plusie co wydałam to odzyskałam z nawiązką dzięki trafnemu wyborowi, Polecam szczerze ich usługi.
Zofia i jej firma 2016-08-05
Z przyjemnością Polecam firmę Verum Lex. Jakość usług na najwyższym poziomie, uczciwość, świetny kontakt, dyskrecja, zaangażowanie w sprawę, 100 % skuteczność, zlecenie wykonane z największą dokładnością, a co ważne za bardzo przystępną cenę. Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Nie liczą się dla nich pieniądze, tylko potrzeby człowieka, co w dzisiejszych czasach, kiedy każdy goni za pieniądzem to się bardzo rzadko zdarza. Wszystkim życzę, aby spotkali na swojej drodze tak wspaniałych ludzi jak z firmy Verum Lex. Można dużo pisać, jednak ich praca wyraża więcej niż 1000 słów. Dziękuję bardzo za pomoc i zaangażowanie całemu zespołowi.
Ola 2016-05-07
Super dziękuje za wspaniała i profesjonalna pracę całemu zespołowi. Zlecenie nie typowe, ale wykonalne przez Verum Lex, naprawdę Godni Polecenia. Jeszcze raz dziękuję wam Panowie w czerni.
Mariola 2016-04-15
Profesjonalizm i zaangażowanie w każda sprawę. Firma najbardziej godna polecenia. Pozdrawiam cały zespół naprawdę profesjonalistów.
Karolina 2016-03-03